Kaput

Shitet nga: Shpendi 26 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Kaput pak me i gjate i ri shume i bukur dhe modern nga firma e njohur ZARA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim