Kepuca NIKE AIR te sapo ardhura nga ZVICRA

Shitet nga: Arben 11 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Kepuca ose Pllanika NIKE AIR te ardhura nga Zvicra me qmime te volitshem ,
Per ata qe jan te interesuar munde te kerkojm ne Amazon ta shohim qmimin e tyre qe eshte rreth 120 Euro ,
Jan pak te perdoura , kan disa njolla ose gervishje te vogla siqe mund te shihet edhe ne foto por qe nuk jane reflektuse saqe te ja hupin cilsin e firmes NIKE .
Jan shume praktike dhe mund te perdoren edhe gjate vjeshtes por pse jo edhe gjate veres pasiqe jane praktike dhe te bukura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim