Kepuce

Shitet nga: Irfan 24 Dhj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes kpucat nr 41 te ardhur nga usa te pa perdorura dhe kfalitet qmini u fundit 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim