Martinkat

Shitet nga: dibran 22 Jan 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes martinkat shum te mira nuk jan te perdorura hiq dhe nuk jan te demtume jan original jon nr 43 me ni fjal kto martinka jan per naj merakli per ma shum na kontaktoni ne ket nr 045608997 pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim