Nike

Shitet nga: Fiton Maloku 12 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
shes nike shumm te mira jan te ardhura nga zvicrra dhe te pa perdorta jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim