Nike Magista Dhe Adidas Origjinal

Shitet nga: Donat 11 Tet 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Nike Magista Dhe adidas origjinal
numer 39 nga zvicrra na kontaktoni edhe ne viber,whatsapp +38649358372///049358372
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim