Nike Magista Dhe Adidas origjinal

Shitet nga: Donat 15 Gsh 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes nike magista dhe adidas janë origjinal jan te perdorta jan te ardhura nga zvicrra jan nr.39 ndrroj me iphone 6 mund te na kontaktoni edhe ne viber nr. +386 358 372
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim