Pantolla dhe duks te Lekures

Shitet nga: Xx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Pantollat e lekures dhe duksi teper te mira qmimi 50 euro. Nuk jane shume te medha-ja , bajn per moshen 17- 23 vjeq .Per me shume me kontaktoni
045 467465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim