Patika adidas origjinale

Shitet nga: Eduard 13 Shk 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes patika adidas Adidas Samba Millennium te zeza jane te paperdorura shum te mira jane numer 38 edhe 37 arsyja qe po i shes eshte se nuk po i mbathi qmimi eshte i konsiderushem se i kum ble permes Amazonit dhe me kane kushtuar 75 dollar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim