Patike adidas

Shitet nga: lorik 06 Dhj 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
shes patike adidas superstar te ardhura nga gjermania ,jon originale dhe pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim