Puma per meshkuj nga Gjermania

Shitet nga: Enis Avdiu 13 Sht 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes 2 pale puma "Two Way" nga Gjermania me numer 42.Qmimi per secilen pale eshte 25 Euro.Jane ne gjendje te rregullt te reja dhe te pa perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim