Qizme Ushtarake

Shitet nga: Arben 03 Pri 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Qizmicet Ushtarake jan te rujtne dhe te perdorura vetem nje muaj po thuajse te reja i kam dy par te njejta nga stili ndersa numri i njeres par esht 39. ndera tjerat jan 38.
pres bleres serioz


1.Nr Tel: 044-981-685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim