Rrobe çanta dhe kepuce te perdorura,kilogrami me..

Shitet nga: burim musliu 20 Pri 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
pershkak te mbylljes se lokalit , shes tere mallin : rrobe , çanta , kepuc etj
çmimi sipas marrveshjes
044 347 396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim