SHES SYZAT RETRO

Shitet nga: doni 29 Krr 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
syza te ardhun prej usa i shes per arsye mos perdorimi
django
syza unisex (femna dhe meshkuj)

xhami ngjyr te zeze
frami ngjyr ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim