Shes Puma , Qorape dhe Mbrojtese

Shitet nga: Amir 16 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shesim puma qorape dhe mbrojtese plastike me sfungjer ,prodhim kualitet italian te importuara nga zvicra ..
Mbi 2000 pale qmimi sipas marveshjes
Me shumice dhe pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim