Shes pantolla te ri prej gjermanis

Shitet nga: Leotrim 17 Jan 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shes pantolla dhe jakne te gjitha llojeve nga gjermania me shumic per informata kontaktoni ne WhatsApp ose viber +4917624388525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim