Veshmbathje

Shitet nga: Afrim 08 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Veshmbathje per femij. Shumica prej tyre vetem nga nje here jan perdor. Jan te pasterta dhe te ruajtura. Ka per te dy gjinit; djal dhe vajz

Shiten se bashku, gjithesej jan tre thas. 1 thes kushton 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim