këpucë numër 35 origjinal

Shitet nga: bashkim 18 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
shiten kepucet te ardhura nga gjermania pa asnje defekt me numer 35 kepucet jane te paperdorura dhe nuk i hi uji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim