350 Boots Kanye West

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 03 Shk 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
Shesim 350 Boots Kanye West te gjitha numrat Ngjyre te zeze te bardhe dhe te navy.

Munde te na kontaktoni ne Viber 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim