Mbadhje Sportive Adidas nike Puma etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fatmir 02 Pri 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
Shesim mbadhje sportive,kepuc,kepuc dimri per mashkuj dhe femra
Mbadhje sporive per femij dhe te rritur
Adidas,Nike,Puma,Rebock etj...
Te gjitha jan te ardhura nga Gjermania te perdorura por orgjinal
Shitoja e kepucve "ARTI" ne rrugen Sali Baliu 41
Ma let per ta gjetur kjo rrug lidhet me rrugen e Pleshines afer shitore Berisha
Qmimet jan prej 8,10,15 euro shesim me shumic dhe pakic.... Informatat ne Viber +49 15731959037
Se shpejti per festat e vitit te ri do te furnizohemi me mbathje dimrore me te gjitha numrat por edhe me mbathje Sportive jemi te interesuar per bashkpunim
Me shumic por shesim edhe me pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim