Nike Air Huarache 2016 (Sasi e limituar)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TECH WORLD 03 Shk 13:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
Shesim Nike huarache 2016 eshte e aplikueshme per femra dhe meshkuj kemi ngjyre te kuqe zeze dhe te bardhe per ma shume shikoni fotot dhe binduni vet.

Kontaktoni ne Viber 37745269603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim