Qizmice "Belleville" nga Amerika

Shitet nga: Enis 09 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
"Belleville Boots" te reja, te sapoardhura nga Amerika.
Te pershtatshme per sezonen e dimrit. 100% rezistente ndaj ujit. Perberja dhe qendrueshmeria e tyre shihet edhe ne foto.

Numer, 37-38
Per meshkuj dhe per femra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim