Rolet Punues " VELUX-Roleta " Ferizaj - Bibaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rolet Punues " VELUX " Ferizaj-Bibaj 01 Maj 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Rolete Punues " VELUX-Roleta" Bibaj dhe Ferizaj

Punojm te gjitha llojet e roletave sipas porosis:
Roleta Te Jashtme Alumin (10 vite garancion)
Roleta Te Jashtme PVC- Plastic
Roleta Bambus
Roleta Shiritore
Roleta Veneciane
Perde Rolne
Perde Zebra (shum lloje)
Perde Shangril
Perde Hanas
Perde Elegante
Dyer Harmonic tri ngjyra
dhe Shum Lloje dhe modele tjera.

Kontaktet:
+377 44 619 853 --- +377 44 532 918
+386 49 728 666 --- +386 49 748 666

Ne gjendemi me Lokale:
Nr.1 Rr. Ahmet Kaqiku (perball nen kalimit)
Nr.2 Rr. Vllezerit Gervalla (ne mes) per ball "sky net"
Nr.3 Rr. Ferizaj-Gjilan te ura e madhe afer shites tepihave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim