ARRA

Shitet nga: gazmend 11 Dhj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Ferizaj
Shesim Arra te qeruara si dhe te pa qeruara.
Arrat e qeruara kushtojn 11euro kilogrami
ndersa arrat e paqeruara kushton 4euro kilogrami.
Arrat mundeni mi pa edhe ne foto jon arra te bardha jon te mdhaja thehen shum let.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim