Alfaromeo 3.2 sport beht dhe ndrim

Shitet nga: Bejtush 04 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Alfaromeo e sapo ardhur nga zvicra esht ne gjendje prefekte 3.2 benzin sport bëjm ndrrim dhe me gjip per me shum kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim