Aparat për Crem Caffe

Shitet nga: izet 12 Jan 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
I importuar nga Zvicrra , ne gjendje te rregullt dhe ka te gjitha paisjet e duhura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim