Aquasiroop kunder kancerit dhe tumoreve

Shitet nga: Aquasiroop 01 Shk 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Cka është AQUASIROOP?

Aquasiroop është I përbërë nga shirupi panje dhe kripa purgative (bikarbonat natriumi). Qelizat e këqija do të dëmtohen nga brenda për shkak të kripës purgative. Kripa purgative e deacidon lëngun në qelizë. Rezultati tregon se qeliza duhet të shndërrohet në djegje me oksigjen në mënyrë që të mbijetoj. Për një qelizë të shendoshe është e pamundimshme, por qeliza kancerogjene e humb aftësinë për të krijuar energji duke përdorë oksigjenin. Pasi që qeliza kancerogjene nuk është në gjendje të shndërrohet ne djegje me oksigjen nuk mund të prodhojë më energji për të mbijetuar dhe vdes. Duke përdorur Aquasiroop është e mundur që shumë qeliza të vdekura, bakterije dhe toksina te tërhjeken nga zorra e trashë. Ndodh kur shfaqet diarrea. Përveq kësaj, edhe problemet e tjera shëndetësore përmirësohen. Aquasiroop është në gjendje të shpërndajë kripën purgative në të gjitha pjesët e trupit duke përfshirë trurin dhe sistemin nervor, eshtrat, dhëmbët, nyjet, sytë dhe tumoret e ngurta. Gjithashtu mund të jetë I dobishëm për gjendje të tjera të asociuara me acide. Aquasiroop është I padëmshëm dhe funksionon shumë shpejt sepse fuqia e shpërndarjes është e mrekullueshme.

Si të përdoret Aquasiroop?
Trajtim I lehtë:
Përdorni 1-2 lugë caji në mëngjes, para ngrënies, gjatë 7 ditëve, pritni një javë dhe përsëriteni trajtimin për 7 ditë.
Trajtim I rëndë:
Përdorni 3 lugë caji Aquasiroop në ditë në barkë të thatë gjatë 7 ditëve. Pritni një ditë.
Përdorni 2 herë në ditë 10ml. Lëng Mistletoe pa e tretur në ujë para ushqimit për 5 ditë.
Pas një dite, përsëri përdorni 3 lugë caji Aquasiroop në ditë, në barkë të thatë për 7 ditë. Prisni një ditë.
Përdori 2 herë në ditë 10m. Lëng Mistletoe me pak ujë para ushimit për 5 ditë.
Pas një dite, përsëri përdorni 3 lugë caji Aquasiroop në ditë në barkë të thatë për 7 ditë.
Nëse është e nevojshme përsëriteni trajtimin pas 1 apo 2 muajve. Për efekt më optimal përdorni gjithashtu AquaLyte pH Human: përdoreni pas një ore pas përdorimit të Aquasiroop apo Mistletoe 30ml. AuqaLyte pH Human të patretur gjatë tërë trajtimit.

AQUASIROOP DHE AQUALYTE JAN PRODUKTE NGA HOLANDA,
NDERSA SHIRUPI MISTEL JAN PRODUKT NGA GJERMANIJA,

KETO PRODUKTE PERDOREN PA RECEPT TE MJEKUT, PERMBAJTJA E TYRE ESHTE PREJ KRIPES PURGATIVE, DHE BIMEVE
KANCER TUMOR


R32, GMC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim