BALI comerce Bejm Prodhimin e dyerve dhe dritare..

Shitet nga: Bali comerce 23 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
BALI comerce Bejm Prodhimin e dyerve dhe dritareve te Plastikes dhe Aluminit ne te gjitha dimensionet me nje kualitet shum te lart,dhe garancion afat gjat... Kontakti - 044/ 755-255 & 044/ 333-008
Adresa : Rr. e Gjilanit - Ferizaj dhe Babush i ri (magjistrale)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim