Bager pun prishje te shtepive te vjetra dhe pu..

Shitet nga: sk 24 Maj 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
-BEJME PRISHJEN E SHTEPIVE TE VJETRA DHE BARTJEN E MBETURINAVE ME KAMIONA MBRENDA DISA OREVE , POSEDOJME BAGERA REZERVE KAMIONA ETJ , POASHTU BEJME EDHE RRAFSHIMIN E TOKES , HAPJEN E RRUGEVE TE REJA ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim