Banesat.lokale.objekte.troje.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni patunshmeris Erion 24 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Agjensioni patunshmeris Erion.
iu ndihmon ne zgjedhjen tuaj.
shiteblerje dhe qeradhenje
Lolale
objekte
troje
banesa etj
Ne shume qytete dhe fshatra te Kosoves.
per qdo informacion me te hollsishem mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit
+377 45 222 770
(I njejti numer viber)
Zyra e agjensionit Erion gjindet ne Ferizaj
rrg 12 qershori mbrapa Super Viva( ne qender)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim