Bejm riparimin (shkelqimin) e dritave (farave) t..

Shitet nga: Florent 06 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejm riparimin (shkelqimin) e dritave (farave) te plastikes te djegura nga dielli per te gjitha llojet e veturave.
Poashtu bejm riparimin e veturave te aksidentuara , dhe polir komplet veturen ose pjeserisht dhe bejm lyerjen e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim