Bicikllet

Shitet nga: a.berisna 30 Nën 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
shes bicikllen e alominit ngjendje terregullt Biciklla osht kjo ne foto ndrrim i mujshem me smart phone dhe skutera shtoj pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim