Bilard dhe flipera(rraketaqki)

Shitet nga: Kalenci 30 Dhj 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes bilard (madhesia 9) osht në gjendje të rregullt gjithashtu shes edhe Flipera(rraketaqki)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim