Bilardo dhe Rraketaqki

Shitet nga: Fisnik 21 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

475 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Bilardo 190 dhe rraketaqkin 285 gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim