Bileta per koncertin e Whitesnake

Shitet nga: milijem 23 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes dy bileta per koncertin e rok grupit Whitesnake qe do te mbahet me 25/11 ne Shkup. Dy biletat jane 70 euro dhe jane ne parter (vend shum I mire)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim