Bileta

Shitet nga: Avdi 12 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes bileta Kosovë vs Shqipëri, çmimi i volitshem si dhe te gjitha anet e stadiumit.

Çmimet 5,9 dhe 12€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim