CUNGA

Shitet nga: Ramadan Berisha 23 Jan 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim cunga te llojit BUNG dhe QARR per kamina dhe nxemje qendrore.
Mirosalë, Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim