Cerade per kamjona

Shitet nga: Cerad 08 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet cerada per kamjona 5.20 gjats dhe gjersi 2.20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim