Cigare electronike

Shitet nga: Fadil 08 Dhj 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet cigarja electronike me lang ( lequid) qe do te thot mushet me lequid qe kan shije te ndryshme un i kam te
vanilles,pjeshk ,dhe bostan.kjo asht nga amerika jo kines apo false ,kjo asht origjinale
shum e pershtatshme kush don ta len duhanin


tel; dhe viber :044498330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim