Cnc KK 1000 S 2.5D

Shitet nga: Dardan 09 Qer 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   2 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet makina graviruese CNC ne gjendje te rregullt me te gjitha mekanizmat.Se bashku me makinen vijne edhe burgiat e saj graviruese dhe prerese te madhesive te llojllojshme.

Lidhja me kompjuter behet nepermjet kablles LTP1.

Eshte e pajisur me kornizen mbajtese deri ne lartesi te belit per pune me te lehte, si dhe driten mbi pllaken e punes.
CNC-ja vie bashke me vegla te gravirimit, shpimit, formimit, dhe prerjes.Madhesia e punimit eshte 90 cm me 50 cm.

Frezi eshte i firmes Kress me rrotullime 5000-12000 ne minute.

Per qdo informate te metejme kontaktoni ne numer te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim