Denden per ahengje 8X5

Shitet nga: dioni 09 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
tenda eshte e perdorur dhe e domtuar carada kulmin e ka te domtuar, e shes me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim