Drebag per regullimin e bishtave

Shitet nga: drebang 12 Gsh 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
shes drebangin sheben per rregullimin e bishtave te fshisae grebujave si dhe per shtaga te dhomave te fjetjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim