Dritare shporet elektrik dhe me plin

Shitet nga: lavdim 25 Sht 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
per informata na kontaktonii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim