Dyer Te Plastikes Per Garazhda Dhe Objekte

Shitet nga: Ejup Gabrrica 17 Shk 03:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes dyer te plastikes tri copa 5metra te gjera 3metra e 20centimetra te larta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim