Dyer Te Plastikes Per Garazhda Dhe Objekte

Shitet nga: Ejup Gabrrica 29 Dhj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes dyer te plastikes me rama tri copa 5metra te gjera dhe 3metra e 20centimetra te larta 250ero copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim