Dyer harmonik

Shitet nga: Valon 07 Pri 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Dyer harmonik shume kualitet I mire dhe te pershtatshem per ndarje te dhomave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim