Dyer te Hyrjes dhe dhomave

Shitet nga: Gashi 29 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
D.hyrjes hapja djathtas. 210x110 cm. 150Euro
D. dhome me llak, hapja majtas. 200x90cm. 50 Euro
D. dhome kafe, hapja majtas. 200x90cm. 40Euro
D. dhome kafe, hapja djathtas. 200x90cm. 40Euro
D. dhome kafe, hapja majtas. 190x80cm. 30Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim