Dyer te oborrit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Loni 27 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bëjm shitjen dhe montimin e motorrave per dyer te oborrit.
-Motorra per dyer me krah
-Motorra per dyer rreshqitse ne llager
Pjesët percjellse me motorr janë: telekomanda,senzort,llampa sinjalizuese.
Motorret janë Italian të firmes QUIKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim