Elektro dhe Ujesjelles FATOSI Punen & Materialin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Elektro Fatosi 23 Shk 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejme instalimin e rrymes & ujit.
shtepi , banesa, lokale etj
I gjith materiali tek Elektro Fatosi
Bejme instalime edhe neper shtylla. si reflector , dhe abazhure.

Materiale per Ujesjelles tek ne edhe punen edhe materialin.Tek ne edhe Materialin edhe Punen .

Fatos Maksuti 044 143 454 , 044 980 961
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim