FIDANE TE MJEDRES POLKA

Shitet nga: Leutrim Isufi 09 Tet 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Ofrojme fidane te mjedres Polka, kategoria A, origjina nga Polonia.
Fidanet posedojne certifikate fitosanitare dhe certifikate te origjines. Te garantuara Virus Free.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim